O nás

Realitní kancelář Studio Tecnocasa Praha 10 s.r.o. je součástí skupiny Tecnocasa původem z Itálie a působící v jedenácti zemích světa.
Podpora silné nadnárodní skupiny a tým profesionálů v oblasti realit je klíčem k více než pětiletému úspěšnému působení na českém trhu.
Studio Tecnocasa Praha 2 s.r.o. kanceláří na adrese Římská 30 má své pole působnosti především v katastrálním území Vinohrady, Nusle a Nové Město. Pro naše klienty jsme zajišťovali i pronájem či prodej celých bytových domů.

Na českém trhu působíme již 10 let a díky zázemí silné nadnárodní skupiny jsme schopni nabídnout našim klientům profesionální služby související s nákupem či prodejem nemovitostí.
Úzce spolupracujeme především s italskými investičními společnostmi, které mají zájem zejména o činžovní domy v Praze. Nyní přicházíme s mimořádnou nabídkou pro naše vážené klienty - majitele činžovních domů, s případným zájmem o prodej nemovitosti. Jedná se zejména o oblast širšího centra Prahy, tedy o katastrální území Vinohrady, Nusle, Staré a Nové Město, Žižkov… Zajistíme pro Vás prodej bez provize naší realitní kanceláři.

Spokojení klienti jsou naší prioritou.
Ať už jsou vaše preference v oblasti nemovitostí jakékoliv, uděláme pro vás maximum.
 
ŠPANĚLSKO
FRANCIE MAĎARSKO ITÁLIE MEXICO POLSKO USA
      RUMUNSKO S. MARINO THAJSKO TUNISKO ČESKÁ REPUBLIKA
Exported from Realko